Twardowskiego 107
30-346 Kraków
Jesieniarski pomarańczowy taras w biurowcu pełen wrzosów i dyń!

Jesieniarski pomarańczowy taras w biurowcu pełen wrzosów i dyń!

Jakiś czas temu wykonywaliśmy piękne nasadzenia do donic na tarasie w biurowcu. Ponieważ miały to być nasadzenia wieloletnie z nutą sezonowości pór roku, stworzyliśmy kompozycje zimozielone z dodatkami barwnych bylin i traw oraz roślin jednorocznych. Nasza firma nie boi się różnorodności pracy, dlatego też po wykonaniu nasadzeń dostaliśmy propozycję jesiennego udekorowania tego tarasu, którą przyjęliśmy z wielką radością. 

Po uzgodnieniu szczegółów współpracy mogliśmy zabrać się za zakupy. Jesienna aura wpłynęła nas tak mocno, że koszyk aż kipiał od ilości pomarańczowych kolorów, dyń, wrzosów, lampionów i skrzynek!

Aby było milej spożywać posiłki, na stolikach przygotowaliśmy małe koszyczki z mini dyniami w barwach białych i pomarańczowych ozdobionych pióropuszem kwiatostanów traw – miskantów z kokardami z tkaniny jutowej. 

Wyznaczyliśmy trzy punkty tarasu, które miały stać się najważniejszymi akcentami tej przestrzeni, w taki sposób aby przykuwały uwagę, ale nie stanowiły przeszkody w poruszaniu się między stolikami. 

Każdy z wspomnianych wyżej obszarów został udekorowany przez drewniane skrzynie, na których ustawiliśmy dynie i lampiony. Kompozycje dopełniały wykonane przez nas kosze wypełnione kolorowymi roślinami sezonowymi z wrzosami i chryzantemami przystrojone w malutkie dynie. Gdzieniegdzie dodaliśmy suche źdźbła miskantów, które dzięki falującym na wietrze pióropuszom, dodały lekkości formie.

Powierzchni tarasu nadaliśmy spójności dzięki “rozrzuceniu” dyń małych i dużych na cały jego obszar.

Dziękujemy za możliwość wykazania się na troszeczkę innej płaszczyźnie zawodowej <3

Zapraszamy na stronę facebook’ową https://www.facebook.com/ogrodyzakrzowek 

oraz śledźcie nas na instagramie https://www.instagram.com/ogrodyzakrzowek/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *