Twardowskiego 107
30-346 Kraków

Montaż i konserwacja systemu automatycznego nawadniania

Automatyczne nawadnianie ogrodu jest coraz częściej stosowane w ogrodach naszych Klientów. Dzięki automatyzacji podlewania, nie musisz poświęcać czasu na „stanie z wężem” i podlewanie roślin. Dobrze zaplanowany i zaprogramowany system to bardzo komfortowe rozwiązanie!

Dzięki bogactwu asortymentu dedykowanemu automatyzacji nawadniania ogrodu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rodzaje zraszaczy. W przypadku trawników, stosowane są zraszacze wynurzeniowe statyczne i rotacyjne. Na rabatach zwykle stosujemy linie kroplujące.

Jedyne o czym należy pamiętać użytkując system automatycznego nawadniania – PAMIĘTAJ O KONSERWACJI! Co roku, jesienią system powinien zostać przedmuchany z resztek wody, w celu uniknięcia jego uszkodzenia poprzez zamrożenie wody, która zwiększając swoją objętość i przeobrażając się w lód, może uszkodzić wszelkie przewody i zraszacze. Na wiosnę, po ustąpieniu silnych mrozów, system ponownie jest włączany.

Obie usługi lepiej powierzyć fachowcom, posiadającym odpowiedni sprzęt i doświadczenie. Oczywiście świadczymy takie usługi i mamy w tym doświadczenie!

Ostatnio, coraz częściej automatyczne nawadnianie montujemy także na tarasach i balkonach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje założenie systemu automatycznego nawadniania dla ogrodu o powierzchni 100m2; 400m2; 800m2, zobacz nasz cennik.

Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie projektowania i montażu systemów automatycznego nawadniania.

Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie zastosowania i doboru techniki wodnej do oczek wodnych.

Udostępnij