Twardowskiego 107
30-346 Kraków

Projektowanie terenów zielonych

Wykonujemy projekty zieleni na różnych etapach zaawansowania infrastruktury, zarówno dla budynków istniejących, potrzebujących odświeżenia otoczenia, jak również dla nieruchomości, które istnieją jedynie „na papierze”.

Projekt zieleni dla inwestycji istniejących zwykle rozpoczynamy od spotkania w terenie i omówieniu potrzeb inwestora oraz wykonania niezbędnych pomiarów. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta, a jeśli ogród ma stać się miejscem wypoczynku dla wielu osób, prowadzimy rozmowy na spotkaniach np. Wspólnot mieszkaniowych, przedstawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

Projekt zieleni dla obiektów będących na etapie projektu wykonujemy zgodnie z wymaganiami dewelopera jak również mając na uwadze ustawy organów miejskich i prawo ochrony środowiska. Bardzo często można spotkać się przy okazji zagadnienia związanego z kompensacją przyrodniczą i konieczności wykonania nasadzeń zastępczych.

Jeśli chciałbyś odświeżyć zieleń wokół Twojej firmy, ale nie masz pomysłu od czego zacząć, jakie są koszty takiej inwestycji, lub masz konkretny budżet na zieleń umów się z nami na spotkanie!

Jeśli Twoja inwestycja dopiero powstaje, ale już teraz chcesz przemyśleć temat zieleni – prześlij PZT i dokumentację na naszego maila! Na pewno się skontaktujemy!

Udostępnij