Twardowskiego 107
30-346 Kraków

Stała, całoroczna opieka nad ogrodem ABONAMENT

Ogród jest żywą tkanką, co oznacza, że niepielęgnowany zacznie rządzić się swoimi prawami. Aby tego uniknąć, oferujemy stała opiekę nad Twoim ogrodem w formie abonamentu.

Pielęgnacja abonamentowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą poświęcać wolnej soboty na koszenie trawnika, czy kilka razy w sezonie wchodzić na drabinę w celu przycięcia żywopłotu, lub dla takich, którzy po prostu nie mają odpowiedniego sprzętu i wiedzy na temat pielęgnacji ogrodu. Dodatkowo regularna pielęgnacja ogrodu przez naszą firmę ogranicza czas poświęcony na każdorazowe omawianie prac do wykonania. Wielokrotnie okazuje się, że jest także sposobem na szukanie oszczędności w domowych budżetach. Ogrody pod stałą opieką gwarantują uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z naprawą choćby kilkumiesięcznych zaniedbań takich jak rozwój chwastów czy szkody wyrządzone przez niepielęgnowane drzewa i krzewy.

W skład abonamentowej obsługi zieleni wchodzą zwykle takie usługi jak:
⁃ regularne nawożenie trawników
⁃ wiosennie zabiegi pielęgnacyjne trawników
⁃ plewienie rabat i klombów
⁃ regularne cięcie drzewek, krzewów i żywopłotów
⁃ grabienie / zamiatanie liści
⁃ przycinanie bylin po kwitnieniu
⁃ zabezpieczanie roślin przed mrozami
⁃ uzupełnianie kory, grysów
⁃ wywóz odpadów
⁃ konserwacja systemu automatycznego nawadniania

Dokładny przebieg prac w trakcie sezonu, ich częstotliwość i koszty są uzależnione od potrzeb i preferencji klienta. Jeśli chcesz otrzymać kosztorys i zestawienie prac pielęgnacyjnych koniecznych dla utrzymania Twojego ogrodu – umów się z nami na spotkanie

Udostępnij

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *