Twardowskiego 107
30-346 Kraków
Wykonanie tarasu z płyt betonowych ul. Marchołta

Wykonanie tarasu z płyt betonowych ul. Marchołta

Lipiec przyniósł ze sobą przygotowanie tarasu u inwestorki z ulicy Marchołta w Krakowie. Po zapoznaniu się z projektem, przystąpiliśmy do oględzin ogródka. 

Część, na której miał znajdować się taras była płaskim trawiastym placem w kształcie prostokąta o wymiarach 4,3 x 6m, który zakończony był korytem drenażowym. Dalsza część działki była wyprofilowana pod ostrym kątem w dół, na którym miały powstać nasadzenia, nienależące do naszego zakresu prac. 

Projekt, został przekształcony, z racji dostępności zaproponowanych płyt oraz zmianach w nasadzeniach przy tarasie. Po konsultacjach zaakceptowane zostały zaproponowane przez nas materiały takie jak rodzaj płyt czy żwiru oraz ułożenie i wymiary nowego tarasu.

Po oczyszczeniu terenu i zdarciu darni zabraliśmy się do wykonania podbudowy pod taras i wytyczenia rabat. Niedługo potem zaczęliśmy osadzać płyty. Całość została zasypana grysem ozdobnym. Piękna pogoda sprzyjała pracom pod gołym niebem. 

Ostatnim etapem prac był trawnik z rolki. Najpierw zabraliśmy się za wyrównanie terenu, ponieważ przy wcześniejszych pracach związanych z tarasem zostały góry i doliny ☺

Kolejny raz bardzo dziękujemy za zaufanie naszej firmie☺

Zapraszamy na stronę facebook’ową

https://www.facebook.com/ogrodyzakrzowek

oraz śledźcie nas na instagramie

https://www.instagram.com/ogrodyzakrzowek/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *