Twardowskiego 107
30-346 Kraków

Aranżacja zieleni dla hoteli i restauracji

Nie bez powodu większość restauracji, kawiarni czy hoteli przykłada dużą wagę do wystroju wnętrza. Coraz częściej, aby zachęcić gości do skorzystania ze swoich usług, a także w celu wyróżnienia się z tłumu, właściciele starają się o stworzenie zachęcającej i nietuzinkowej przestrzeni również wokół swoich lokali.
Warto pamiętać, że dobrze utrzymana zieleń ma nie tylko wysokie walory estetyczne, ale również może nadać dodatkowe cechy punktom gastronomicznym i turystycznym.

Co zyskasz dzięki aranżacji zieleni w / przed swoim lokalem?
1. Zostaniesz zauważony! Piękne, zadbane kompozycje roślinne przed Twoim lokalem zwrócą uwagę przechodniów.
2. Zyskasz wizytówkę miejsca dbającego o ekologię! Wszyscy postrzegają rośliny jako najwyższe dobro, które jest kojarzone ze zdrowiem, nie tylko naszym, ale także naszej planety.
3. Twoi goście poczują się odprężeni! W centrum miasta lub przy ruchliwych ulicach warto zadbać o zielone wyspy roślinności, które zmniejszą hałas, chronią przed palącym słońcem latem, dają odprężenie oczom i zmysłom (kolor zielony relaksuje i uspokaja), a także zatrzymają kurz i oczyszczą powietrze.
4. Zyskasz ozdobę, która może również stać się tłem do sesji zdjęciowych: kulinarnych, wizerunkowych czy… instagramowych 😉

Oferujemy:
⁃ projekt, zakup materiałów i wykonanie nasadzeń w donicach na zewnątrz
⁃ projekt, zakup materiałów i wykonanie małej architektury przed lokalem
⁃ projekt, zakup materiałów i wykonanie nasadzenia w donicach we wnętrzach
⁃ przygotowanie projektu i wykonanie aranżacji na święta np. Boże Narodzenie, Halloween, Wielkanoc, Walentynki itp.

Jeśli martwi Cię, że Twoi pracownicy mogą nie podołać wyzwaniu jakim jest odpowiednia pielęgnacja stworzonych przez nas kompozycji w donicach czy nasadzeń w zieleńcach, zajmiemy się ich stałą pielęgnacją!

Udostępnij