Twardowskiego 107
30-346 Kraków

Aranżacja zieleni przy lokalach

Nie bez powodu większość firm przykłada dużą wagę do wystroju wnętrza. Coraz częściej, aby zachęcić gości do skorzystania ze swoich usług, a także w celu wyróżnienia się z tłumu, właściciele starają się o stworzenie zachęcającej i nietuzinkowej przestrzeni również wokół swoich lokali za pomocą pojemników i donic.


Co zyskasz dzięki aranżacji zieleni przed swoim lokalem?
1. Zostaniesz zauważony! Piękne, zadbane kompozycje roślinne przed Twoim lokalem zwrócą uwagę przechodniów.
2. Zyskasz wizytówkę miejsca dbającego o ekologię! Wszyscy postrzegają rośliny jako najwyższe dobro, które jest kojarzone ze zdrowiem, nie tylko naszym, ale także naszej planety.
3. Twoi goście poczują się odprężeni! W centrum miasta lub przy ruchliwych ulicach warto zadbać o zielone wyspy roślinności, które zmniejszą hałas, chronią przed palącym słońcem latem, dają odprężenie oczom i zmysłom (kolor zielony relaksuje i uspokaja), a także zatrzymają kurz i oczyszczą powietrze.
4. Zyskasz ozdobę, która może również stać się tłem do sesji zdjęciowych: kulinarnych, wizerunkowych czy… instagramowych ?

Oferujemy:
⁃ projekt, zakup materiałów i wykonanie nasadzeń w donicach na zewnątrz
⁃ projekt, zakup materiałów i wykonanie małej architektury przed lokalem

 

Jeśli martwi Cię, że Twoi pracownicy mogą nie podołać wyzwaniu jakim jest odpowiednia pielęgnacja stworzonych przez nas kompozycji w donicach czy nasadzeń w zieleńcach, zajmiemy się ich stałą pielęgnacją lub przygotujemy wytyczne do ich pielęgnacji!

Udostępnij